MÖBLER / Bord / Sideboard 7085203
nr 708 5203
Sideboard
med bokhylledel, ek, arkitekt: Elis Benkert, 1910-tal
Kondition: slitage/skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 augusti 2011
kl 17:35:34
8/8 14:02:09